Ďalšie hry potvrdzujú 4K pre Xbox One X, niektoré aj 60fps

Vyzerá to, že budeme čoraz častejšie počuť o hrách, ktoré podporujú Xbox One X tak, ako sa patrí. Schopnosti vyššieho výkonu sa rozhodli využiť tvorcovia Elite Dangerous, ktorí zároveň potvrdili príchod Thargoidov v novej aktualizácii The Return.

Ďalším oznámením bola severská expanzia Conan Exiles, ktorá zatiaľ nemá meno. Vieme ale, že rozšíri hru ako na PC, tak na Xboxe, kde vychádza už 16. augusta/srpna v rámci Game Preview programu. Zatiaľ nepomenovaná expanzia prinesie chladné prostredie, nové kreatúry, možnosti craftingu, zbrane a všeličo ďalšie. Neskôr tiež hra dostane patch, ktorý zavedie 4K na Xbox One X.

Potvrdený bol aj update pre Zaklínača 3, ktorý zároveň obdrží hi-res podporu na PS4 Pro. No a nakoniec sa k veci ozvali aj tvorcovia Path of Exile. Vývojári dokonca vravia, že len dve hodiny po obdržaní devkitu Xbox One X sa im podarilo spustiť konzolovú verziu pri 4K 60fps. Režisér hry nakoniec dodal: “Tá konzola je skutočná beštia!”

Path of Exile

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    Tá konzola je skutočná beštia!“ 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *