Pracuje EA na novej FIFA Street?

FIFA Street

Už je to nejaký čas, čo nás EA zásobovala cool odrodou futbalu, akou bola FIFA Street. Od tejto série EA na nejaký čas upustila, hoci bola FIFA Street 3 jednou z najpopulárnejších.

Spoločnosť by však zrejme mala pracovať znovu pracovať na spin-offe, ktorý by mal ponúkať všetko to, čo k pouličnému futbalu patrí. Takže môžeme čakať hip-hop, malé ihrisko alebo parkoviská s posprejovanými stenami a samozrejme freestyle, ktorý k tomuto športu patria. A ako sme sa vlastne dozvedeli, že EA môže pracovať na hre? Jednoducho. Fotku z mo-cap strediska zavesil na svoj Instagram Steve Elias a svojich fanúšikov sa opýtal, „Kto chce vidieť novú FIFA Street?“.

Na druhú stranu to môže byť aj archívna fotka. Podobné halo rozpútal o niečo skôr aj aktér Franklina z GTA V, ktorý zavesil na Instagram fotku z centrály Rockstaru. Boli tam však plagáty starších hier, ako napríklad GTA 4.

FIFA Street Instagram Teaser

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *