Gears of War 4 láka na testovací Crossplay Versus event

gears-of-war-4-crossplay-weekend

Chcete si vyskúšať cross-play v Gears of War 4? Tento víkend budete mať možnosť, pretože Coalition organizuje špeciálny „testovací“ event, v ktorom si budú môcť všetci hráči vychutnať hranie Versus módu medzi PC a Xbox One.

Doteraz sa dal Versus hrať cross-playovo len v privátnych matchoch, ktoré ste si sami vytvorili a zorganizovali s kamarátmi. Teraz však chcú tvorcovia vyskúšať, či by to nemohlo fungovať aj v klasickom, verejnom multiplayeri. Práve preto organizujú tento event, aby získali čo najviac spätnej väzby od hráčov a aby usúdili, či je vhodné spustiť Crossplay Versus verejne.

„Tento test vykonávame, aby sme do budúcna zhodnotili potenciál stálejšieho Crossplay riešenia, ktoré umožní hrať hráčom na Windows 10 a Xbox One spolu v režime Versus mimo Privátnych matchov,“ povedal na oficiálnych fórach komunitný manažér Liam Ashley. Crossplay môže rozvrátiť zážitok z akéhokoľvek Versus zápasu a platí to aj v prípade Gears of War 4. Od začiatku sme ubezpečovali, že v režimoch, ktoré nevyžadujú spoluprácu, budú tieto platformy oddelené kvôli kompetitívnosti. Čo však bude nasledovať po tomto testovacom víkende, ešte nie je jasné. Dokonca ani samotní vývojári sa ešte nerozhodli.

Test bude fungovať od zajtra až do pondelka. K dispozícii to bude v Social playlistoch, v režimoch Team Deathmatch, Dodgeball, King of the Hill. Hrať sa bude dať na všetkých mapách vrátane DLC máp Checkout a Dry Dock. Tímy majú maximálne 5 hráčov. Všetci účastníci tiež dostanú viac XP. V prípade výhry to je 1500XP, v prípade prehry je to 750XP.

Gears of War 4 Versus Screenshot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár