Gearsmas práve odštartovali v Gears of War 4

Gearsmas 2017
Vianoce sú za rohom a to je perfektná príležitosť na odštartovanie vianočného eventu. Kvôli veľkej popularite tak v Gears of War 4 odštartoval event Gearsmas.

Event trvá od dnes až do 2. januára/ledna 2018 a prinesie hráčom hneď niekoľko darčekov. Po celý čas bude k dispozícii špeciálny Holiday Gear Pack, ktorý sotjí 400 kreditov a ponúka 7 unikátnych itemov, ktoré zostanú hráčom po zvyšok existencie multiplayeru v tejto hre. Zahŕňa dvojicu svetrov Gearsmas ImagoGearsmas Dizzy, špeciálnu verziu DR-1 v prestrojení vianočného stromčeka, a sadu skinov Gingerbread, Knit a Gearsmas, každý po 14 kusoch. Zdokonalí to už len emblém Gearsmas Sweater.

Okrem toho bude k dispozícii poprvýkrát Horde Madness event pomenovaný Jingle Juvies. V ňom budú hráči musieť poraziť 25 vĺn nepriateľov juvie s plyšovými sobími rohmi. Aby to bolo ešte ťažšie, v režime bude mať obrnenie na základni “prudko znížené zdravie” a hráči sa budú stretávať s náhodne generovanou zostavou bossov. A čo by to boli za Gearsmas, keby chýbal tradičný Snowball Fight? Ten sa vracia ako špeciálna variácia Team Deathmatchu so zbraňou Snowshot, čo je vlastne upravený Boomshot strieľajúci snehové gule.

Samozrejmosťou budú aj odmeny za hranie týchto špeciálnych režimov. Za 5 vyhraných zápasov Snowball Fight hráči získajú Flaming Boomshot, za 100 zabití potom Flaming Dropshot. V režime Jingle Juvies pootm hráči získajú Midnight Omen Retro Lancer, ak dokončia 25 vĺn po sebe. Novší, Midnight Omen Lancer, bude dostupný, ak hráči vydržia všetkých 25 vĺn bez jediného zlyhania.

 

Gearsmas Holiday Gear Pack 2017

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *