Rainbow Six Siege budúci rok dostane poľskú expanziu

Rainbow Six Siege

Ubisoft odhalil detaily k ďalšiemu Season Passu pre Rainbow Six Siege a správa nás príjemne potešila. Teda, určite nás pobavila, vzhľadom k popularite poliakov na internete a výraznému zastúpeniu vo vtipných videách.

Upútavka na Year 2 Season Pass totiž odhaľuje štáty, ktoré budú mať v hre vlastných operátorov a medzi nimi nechýba ani Poľsko. Súdiac podľa poradia, malo by ísť o tretiu expanziu, ktorá by vyšla cez leto. Nateraz k nej nie sú známe žiadne bližšie detaily, no určite by pobavil názov expanzie Operation Kurwa, čo je asi najpoužívanejšie poľské slovo. Okrem tejto expanzie môžeme očakávať, že do hry pribudnú operátori zo Španielska, Hong Kongu, Macau a Južnej Kórey.

Ponuka ďalej prezentuje, že Year 2 Pass ponúkne 7-denný skorý prístup k daným operátorom, ďalej hráči dostanú exkluzívnu náhlavnú výbavu a dogtag „6“ Charbon Charm. Ďalej v hre dostanete 600 Rainbow Credits na nákup výbavy a tiež tri bonusy fungujúce až do 7. februára/února 2018. Dovtedy budete mať v hre vždy k dispozícii 5% Renown boost z každého zápasu, 2 dodatočné Denné výzvy a 10% zľavu na nákupy v obchode. Ak si hru kúpite do 7.2.2017, dostanete tiež exkluzívny skin na zbraň. Tento dátum môže byť zároveň náznakom, kedy príde do hry prvá expanzia.

Rainbow Six Siege Year 2 Pass

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *