Chladný týždeň sprevádzajú tropické zľavy v Deals with Gold

Tropico

Vonku je zima ako v Antarktíde a Microsoft už asi tuší, čo by sme chceli. Možno aj preto nový týždeň zliav Deals with Gold priniesol výpredaj série Tropico pre Xbox 360.

Vo výpredaji pre Xbox 360 sú dostupné posledné tri časti vrátane doplnkov, pričom sa pohybujú na úrovni až do 80%. Budovanie vlastnej krajiny v tropickej lokalite tak môže byť to pravé orechové, čo vás hádam dostatočne zahreje pri dnešných -10°C. Celkom ma ale mrzí, že v zľave nie je verzia Tropico 5 pre Xbox One. Škoda.

Čo sa týka zliav pre One, tak je ich pomenej, ale po čerstvo ukončenom Countdown výpredaji sa niet čomu čudovať. Zľavy sú skromnejšie a vlastne viacero vecí je skôr indie. Za zmienku ale stojí, že je vo výpredaji Rock Band 4 aj s DLC, speváci si pre zmenu prídu na Just Sing. Obe hry však vyžadujú dodatočné príslušenstvo, u Rock Band to sú herné hudobné nástroje. Just Sing pre zmenu vyžaduje Kinect alebo kompatibilný smartfón. A fanúšikovia akčných hier môžu okúsiť Saints Row IV: Re-Elected, ak tak ešte neučinili. Na túto hru stačí len controller.

XBOX ONE

XBOX 360

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *