I Am Bread si ukrojí svoj krajec z Xbox Store už tento týždeň

I am Bread

Svoj krajec v databáze Xbox Store si čoskoro ukrojí nová hra. Už tento týždeň totiž vyjde vtipná záležitosť I Am Bread aj na Xbox One.

Hra ako taká je vlastne vašou voľbou číslo jedna k tomu, aby ste vedeli, aké to je byť chlebom. Hra pritom ponúka precíznu fyziku chleba s detailne spracovanými pohybmi a hra tiež ponúka pohľad do zákulisia života chleba. Chlieb náš každodenný má však aj určitú empatiu a presne tú hra využíva vo svojom príbehu (ehm, vážne má príbeh). Ten sleduje pesimistické udalosti v živote pána Murtona, ktorý stratil svoju prácu aj ženu a doma ho každodenne čaká akurát krajec chleba. Tento je však trochu iný a môže mu pekne ďalej kaziť život. Alebo sa môže nechať zmeniť v toast.

Hra tiež obsahuje ďalších päť režimov: Cheese Hunt, v ktorom musíte dolapiť kúsky syra a natrieť sa ním. Bagel Race, v ktorom prechádzate checkpointy a snažíte sa prejsť závod čo najrýchlejšie. Rampage, v ktorom musíte zničiť všetko, čo sa vám postaví do cesty. Zero-G, v ktorom zažijete, aké to je byť chlebom v beztiažovom stave. A napokon je tu Free-Play, v ktorom si robíte, čo chcete.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár