Phil Spencer naznačil, kedy vyjde Phantom Dust a potvrdil dve nové exkluzivity!

Phantom Dust

Zdá sa, že Microsoft sa plánuje v nasledujúcich rokoch zamerať na oživenie značiek, ktoré vyšli ešte na pôvodný Xbox. Tento rok uvidíme Phantom Dust a v príprave môžu byť ešte dve ďalšie exkluzivity.

Phil Spencer na svojom Twitteri opäť odpovedal fanúšikom a tentoraz sa rozhovoril o hre Phantom Dust. Tá vyšla ešte na prvý Xbox a odvtedy bolo o značke hrobové ticho. V príprave bol tiež reboot, ohlásený v roku 2014, ale Microsoft sa nakoniec rozhodol zrušiť tento projekt a namiesto toho pripravuje remaster pôvodnej hry. Zrejme preto, aby sa uistil, či je o hru stále záujem a keby áno, tak bude pokračovať so sériou.

Čo sa týka dátumu vydania, tak projekt bol už minulý rok prakticky hotový a teraz sa tam len vylaďujú chyby, testujú sa veci a tak ďalej. No skrátka, interné testovanie predtým, než Microsoft vypustí hru do sveta. Nikto predsa nemá rád zabugované hry. Ako už povedal Phil Spencer, tak hru by sme mohli vidieť ešte pred E3. Čo môže znamenať, že ak hra vyjde, tak by mohla vyjsť ešte na jar. Myslím, že dostatočná kompenzácia za zrušený Scalebound.

Ďalej však Microsoft vyvíja hru Voodoo Vince, pričom táto by mala tiež vyjsť začiatkom roka 2017. Phil Spencer tiež na svojom Twitteri povedal, že si „myslí, že na Xbox One vyjde nový MechAssault. Jedná sa opäť o sériu hier, ktorá vyšla ešte pre pôvodný Xbox ako exkluzivita. Dočkala sa dvoch pokračovaní, jedného pre Xbox a druhého pre Nintendo DS. Preto je možné, že ak bude Microsoft pracovať na oživení značky, neprinesie len remaster, ale skôr reboot. Čo ale nepovedal, je približný dátum vydania či ohlásenia. Povedal len, že svet MechAssault je jednoducho dosť veľký na to, aby sa jedného dňa vrátil.

Xbox One Phantom Dust Voodoo Vince MechAssault

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *