DiRT 4 nečakane ohlásený a sľubuje milióny tratí

DiRT 4

Prekvapenie? Codemasters dnes nečakane ohlásili nové pokračovanie kvalitnej rally série DiRT. A prekvapivo je to DiRT 4, aj keď za ten sme doteraz pokladali DiRT Rally.

Codies už hru stihli predstaviť tak, ako sa patrí a to hlavne preto, že vychádza ešte tento rok. Vlastne to môže byť ideálny darček za vysvedčenie, pretože DiRT 4 vychádza 9. júna/června 2017. A čo ponúkne? V oficiálnom oznámení tvorcovia potvrdili, že DiRT 4 bude ďalší plnohodnodný diel so všetkým, čo k nemu patrí. Nájsť v ňom teda nájdeme zbierku tradičných režimov vrátane Landrush a Rallycross, skvelé ovládanie a plejádu licencovaných WRC vozov. Bude ich vyše 50 a nájdeme tu aj kúsky ako Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer VI, Subaru WRX STI NR4, Audi Sport quattro S1 E2.

Čo sa však týka lokalít, tak v novom DiRT-e zavítame do celkovo piatich svetových destinácií v Španielsku, Austrálii a Kalifornii. Tento malý počet destinácií však Codemasters kompenzujú miliónmi rôznych trás dostupných pre rôzne režimy. A ako bonus, k miliónom sa dopracujeme sami, pretože novinkou je Your Stage. To je vlastne editor tratí, ktorý vám umožní vytvoriť a zdieľať svoje vlastné trate. Zdá sa, že takéto kreatívne funkcie sú čoraz populárnejšie a to nielen v závodných hrách.

 

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *