Phantom Dust HD vyjde ešte pred E3 s podporou Xbox Play Anywhere

Phantom Dust

Plány ohľadom Phantom Dust sa kryštalizujú a zdá sa, že vydanie hry nás čaká už v nasledujúcich mesiacoch.

Phil Spencer na Twitteri znovu vyhlásil, že hra vyjde ešte pred E3 2017. To vlastne znamená, že môže vyjsť kedykoľvek od tohto týždňa až do 13. júna/června, kedy konferencia začína. Okrem toho už pomaly vieme, ako má Phantom Dust vyzerať a čo prinesie. Podľa všetkého by hra mala mať len mierne updatovanú grafiku, pričom bude mať veľmi blízko k pôvodnej verzii pre prvý Xbox.

Kľúčovou novinkou však bude podpora moderného Xbox Live, čo môže znamenať aj prítomnosť achievementov, ako aj arén pre multiplayerové turnaje. Nakoniec má tiež ponúknuť podporu Play Anywhere. Otázna nakoniec ostáva cena, pretože je jasné, že takýto port Microsoft nemôže predávať za plnú cenu.

Nakoniec tu máme ešte trailer, ktorý (ne)bol ukázaný na E3 2016. Microsoftu totiž nezostal čas pre jeho ukázanie na hlavnej konferencii, to však neznamená, že hra žiaden trailer nedostala. Len bol poriadne zašitý v hlbinách internetu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *