Pozrite sa na uniknutý trailer na Project CARS 2

Project CARS 2

Iba nedávno sme tu mali bližšie info k Project CARS 2 a ak vývojári dodržia to, čo sľúbili, hru uvidíme ešte tento rok. Teraz tu však máme trailer. A máme ho vďaka leakerom, ktorí vzali predstavenie hry do vlastných rúk.

Z traileru môžeme vidieť, že Slightly Mad Studios nepoľavujú a grafika bude opäť na dokonalej úrovni, čím sa rovná Forze. Okrem pekných nablýskaných áut nám však trailer ukazuje aj ďalšie zaujímavosti ako prekrásne prostredia, závodenie na ľade a lá Top Gear, rally, dynamické počasie a veľa ďalšieho. To všetko je doprevádzané hudbou, ktorá mi tak trochu pripomína Pruit Igoe od Philipa Glassa z prvého traileru na GTA IV.

Mimochodom, leak prichádza celkom včas, už v druhej polovici mesiaca si totiž budete môcť stiahnuť prvý diel Project CARS zadarmo v rámci Games with Gold.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *