Tvorcovia BioShocku sa vracajú pod novým menom, Ghost Story Games

 Ghost Story Games

Štúdio Irrational Games skončilo prakticky s vydaním BioShock Infinite a mŕtvym portom prvého dielu na iOS. Medzitým si Irrational prešli viacerými zmenami a dnes prichádza najväčšia. Ken Levine a jeho 25-členný tím otvárajú štúdio Ghost Story Games.

Štúdio teasuje, že jeho cieľom je vytvoriť pútavé hry založené na príbehu pre ľudí, ktorí majú radi, keď sa ich hra na niečo pýta. Je teda možné, že nové hry môžu byť decision-based, teda budú brať do úvahy aj rozhodovanie sa v príbehu, čo ho ďalej ovplyvní. Staronové štúdio tiež nezabúda na svoju minulosť a verí, že nové hry sa budú fanúšikom BioShocku páčiť. Štúdio však nebude vyvíjať nový BioShock. Presne ako ich názov naznačuje, hry by mali súvisieť s duchmi a mysterióznou tématikou. Na čom ale pracujú, sa dozvieme inokedy. Dnes štúdio najíma nových vývojárov, ktorí sa budú podieľať na vývoji hier.

BioShock: The Collection
BioShock: The Collection
Developer: 2K
Price: 49,99 €

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *