Milestone predstavujú novú závodnú hru Gravel

Gravel

Štúdio Milestone sa nezastavuje a svoju expertízu v závodných hrách posúva ďalej. Svoje portfólio hier teraz rozširuje o novú značku: Gravel.

Nová séria je príjemným oživením portfólia, ktoré pozostáva z množstva motorkárskych a rally hier. Nová značka, podobne ako RIDE a MXGP, je čisto výtvorom talianskeho štúdia. Tentoraz nás ale zavedie do terénu v tereňákoch, ktoré vznikli preto, aby z trate odišli zašpinené od hliny, štrku a blata. Gravel ponúkne režim kariéry sledovaný programom Offroad Masters, pred ktorého kameramanmi budete postupovať vyššie a vyššie, až dosiahnete titul skutočného offroad majstra.

Gravel ponúkne štvoricu režimov, Wild Rush, Cross Country, Speed Cross a Stadium Circuit. Hra bude mixovať skutočné a fiktívne lokality, otvorené svety aj uzavreté štadióny, závodenie aj bláznenie. Diverzita tratí teda pôsobí veľmi sľubne, navyše sa nachádzajú v džungli, lesoch, zasnežených horách, v púšti aj v dunách. Bude to teda hra dedikovaná skutočne všetkému, čo súvisí s offroadom. Ako engine sa autori rozhodli použiť Unreal Engine 4, ktorý im ponúka aj dynamický čas a počasie aj ideálnu fyziku. Hra vychádza v lete.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *