Gravel odhaľuje kariéru inšpirovanú NFS Prostreet

Gravel
Štúdio Milestone malo vydať svoju závodnú hru Gravel už cez leto, okolnosti však spôsobili, že hra vychádza neskôr. A síce, koncom februára/únoru 2018.

Doposiaľ sme z hry videli len ukážky prostredí a disciplín, v ktorých sa bude závodiť. Najnovšie to doplnili trailerom na režim kariéry. V nej sa hráči zúčastnia niekoľkých podujatí a môžu sa tak kvalifikovať na súboj s najvyšším bossom danej kategórie závodov. Hráči tak môžu počas kariéry získať tituly Stadium Circuit MasterWild Rush MasterSpeed Cross MasterCross Country Master.

Povedomé? Ak vám to niečo začína pripomínať, tak potom len dodám, že po porazení majstrov remesla sa postavíte proti najvyššiemu bossovi, ktorý vládne všetkým. A nie, nie je to Watanabe z titulného obrázku nižšie. I keď, v Need for Speed: ProStreet sme sa už proti jednému Watanabovi postavili, jazdil na čiernom Mitsubishi Lancer Evolution X.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *