Crackdown 3 žije a nové informácie sú na obzore

Crackdown 3

Crackdown 3 je vo vývoji od nepamäti a zrušenie Scaleboundu jeho reputácii veľmi nepomohlo. Čoskoro sa totiž mnohí začali obávať, že po dlhoročnom vývoji sa Microsoft zrejme rozhodol ukončiť vývoj Crackdownu 3, ale vec sa má trochu inak.

Vývojári s radosťou na Twitteri oznámili, že onedlho dostaneme o Crackdown 3 nové informácie. Neupresnili kedy, ale naznačili, že „sú na obzore“. Takže buď na E3 alebo možno už o niečo skôr. Napríklad zajtra pri plánovanom odhalení Projectu Scorpio na Digital Foundry. Hra by však mala vyjsť ešte tento rok s podporou Xbox One, Windows 10 a Scorpio. Podpora pre Play Anywhere je pri tejto hre samozrejmosťou. Najlepšie si ju však užijú hráči na najvýkonnejších strojoch. Microsoft totiž pred rokmi potvrdil, že štandardný Xbox One jednoducho nemá výkon na Crackdown 3. Preto chcel Microsoft hru poháňať cez cloud, ktorý by navýšil výkon Xbox One o trojnásobok. No ako to dopadlo, už vieme.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *