Project Scorpio bude mať aj vlastné exkluzivity, predovšetkým VR

Fallout 4

Project Scorpio bol tento mesiac plne predstavený a my tak už vieme jeho finálne špecifikácie, dokonca sme videli aj prvé prototypy. To pravé orechové si však Microsoft necháva na neskôr, na E3.

Tam okrem konzoly uvidíme aj nové tituly; veď čo by to bolo za launch konzoly bez nových titulov? Asi nič moc. V prípade Scorpia to bude trochu iné, tam Microsoft plánuje kompatibilitu všetkých budúcich hier, najlepšie však budú vyzerať na Scorpiu pri nekompromisnom 4K a 60fps. Čo však bude skutočne exkluzívne na novom Xboxe, budú VR exkluzivity. Keďže virtuálnu realitu podporuje len ono, všetky plánované VR tituly si vychutnáte len na tejto konzole. Zahŕňa to napríklad Fallout 4 VR. Práve o ňom sme mohli počuť v minuloročnom traileri, kde sa vývojári z Bethesdy podelili o svoju túžbu mať konzolu, ktorá má výkon na to, aby vás takmer doslova vtiahla do sveta postapokalyptickej RPG.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár