Registrácie na tohtoročný Xbox FanFest skončili fiaskom

Xbox FanFest 2017

Keď sa darí, tak sa darí. Registrácie na tohtoročný Xbox FanFest sa premenili na fiasko po tom, ako na stránke s registráciami došlo k chybe. Výsledkom bolo, že sa na akciu registrovalo oveľa viac ľudí, než koľko bolo reálne dostupných lístkov.

Microsoft na chybu zareagoval celkom pohotovo, no zároveň nahneval svojich fanúšikov. Možno by stačilo, keby Microsoft zrušil všetky nadbytočné registrácie na FanFest, lenže MS sa rozhodol vydať inou cestou. Nechal zrušiť všetky registrácie, čo znamená, že sa musia všetci záujemcovia znovu zaregistrovať a musia byť ešte rýchlejší než pôvodne. Teraz sa totiž vie, že počet vstupov je obmedzený len na 400 ľudí a tak platí, že rýchlejší vyhráva.

Microsoft sa našťastie rozhodol pre menší damage control a každému, kto sa na podujatie registroval, dostane zadarmo špeciálny bonus v e-maili. Žeby zlaté členstvo? Každopádne, ťarchu na seba vzal MajorNelson na svojom Twitteri, spolu s jedným z organizátorov, Chrisom (@moneyrumble).

Project Scorpio Heatsink

via MajorNelson

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár