The Long Dark má dátum vydania

The Long Dark

Máme tu jednu z prvých hier, ktoré vychádzajú z programu Xbox Game Preview! Chladná hororovka The Long Dark bola v tomto programe už od roku 2015 a po dvoch rokoch je jej vývoj u konca.

Tvorcovia oznámili, že už 1. augusta/srpna bude dostupná verzia 1.0 s prvými dvomi epizódami príbehu Wintermute. Ten sleduje príbeh pilota Willa Mackenzieho a Dr. Astrid Greenwoodovej, ktorých lietadlo spadne v lesoch v severnej Kanade. Nebyť čudného geomagnetického javu, k pádu lietadla by určite nedošlo. Navyše, havária ich od seba odtrhla a je vašou úlohou, aby sa Astrid a Will znovu zjednotili. Nebude to však ľahké, divočina prináša svoje hrozby sama o sebe, takisto je tu zima a postavy chcú prísť na pôvod tejto zvláštnej, tichej apokalypsy.

Hra okrem príbehového módu ponúkne aj režim Survival, ktorý je odjakživa dostupný v Game Preview. Autori teda neplánujú upustiť od sandboxu, v ktorom si hráči môžu vyskúšať lovenie zveri a získavanie surovín dôležitých na prežitie v krutom svete. Titul si môžete vyskúšať buď zadarmo alebo si ho kúpiť za 20€.

 

The Long Dark
The Long Dark
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár