Nový Need for Speed ponúkne dlhý príbeh, misie a striedanie dňa a noci

Need for Speed 2017

Posledný rok sme o novom Need for Speed nepočuli absolútne nič. Akurát sa z času na čas objavil nejaký update pre mobilný No Limits alebo sa objavil nejaký rumor o tom, čo prinesie nové AAA pokračovanie v roku 2017.

Je však isté, že EA s touto sériou neskončila, že v nej plánuje ďalej pokračovať, no už s pomalšími vývojovými cyklami. EA sa totiž nechala v minulosti riadne uniesť a prinášala diel za dielom. Vo výsledku sa tak dostalo von niekoľko nepodarených častí – Rivals, The Run a starších hráčov neoslnil ani remake Most Wanted z roku 2012. Posledný vydaný diel, pomenovaný Need for Speed, sa celkom podaril – bezplatné DLC a tuning, aký tu dlho nebol.

V jeho šľapajoch by mal tento rok nasledovať ďalší diel, ktorý by sme mohli vidieť na konferencii EA Play a možno nejaký teasing uvidíme už pred eventom. V novom rozhovore s rumunskou PRO TV poskytlo štúdio Ghost Games aj menší rozhovor o tom, kam sa chcú vydať ďalej. Neprezradili toho veľa, zato sme sa dozvedeli o striedaní dňa a noci a zameraní sa na dlhú kampaň s misiami. Ak by to bolo na štýl Undercoveru, Midnight Club alebo filmov ako 60 Sekúnd, nebol by som proti.

 

via NeedforSpeed.sk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár