Hráči odhalili prvé detaily o Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat

Kedysi slávna závodná séria Need for Speed má aj dnes veľa fanúšikov, aj keď zlaté časy už má zrejme za sebou. Alebo?

Need for Speed tento rok oslavuje 25 rokov a štúdio, ktoré má momentálne značku na starosti – Ghost Games – sľúbilo, že výročie oslávi veľkolepo, ako sa na NFS patrí. A to aj napriek tomu, že hra nebola oznámená na E3 2019 (EA Play). Bližšie detaily o hre, ako aj prvý gameplay, môžeme očakávať na veľtrhu Gamescom, no už zajtra uvidíme prvý trailer.

Faktom však je, že nedočkaví fanúšikovia sa dopracovali k prvým záberom z traileru, ktoré nám potvrdili to, o čom sa už dávnejšie hovorilo. V prvom rade bola reč o názve. Áno, nový diel sa skutočne bude volať Need for Speed: Heat. Vyplýva to z domén a najnovšie to potvrdil aj key art prezentujúci vytuningovanú Corvette Stingray 2019. Ďalej sme sa dočkali záberu z cutscény, ktorý ukazuje ženskú postavu za volantom niečoho, čo pripomína japonské auto, čo potvrdzuje, že Heat bude mať príbeh.

Všetko sa to navyše nesie v duchu Vice City, s rozdielom, že sa odohráva v súčasnosti. To môže znamenať len, že nové NFS Heat sa odohráva v Miami a hráči sa opäť vrátia aj na také lokality ako je legendárna Ocean Drive. Teraz už bez Vercettiho.

Trailer k Need for Speed: Heat bude mať premiéru dnes o 15:00.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *