Project CARS 2 ukazuje tri špeciálne edície

Project CARS 2

Byť vývojárom úspešnej značky, to je vážna vec. Slightly Mad Studios preto neotáľali a Project CARS 2 vyjde hneď v troch edíciách. Alebo vlastne štyroch.

Okrem štandardnej edície je totiž v predobjednávkovom kole dostupná aj Limitovaná edícia, ktorá okrem hry poteší hráčov steelbookom, samolepkami a in-game balíčkom Japanese Cars Pack so štyrmi autami od Hondy a Nissanu. Má sa predávať za rovnakú cenu ako štandardná, preto bude asi najviac pozornosti venovanej práve tejto.

Project CARS 2 Limited Edition

Ďalšou edíciou je Zberateľská edícia. Klasika. Je to vlastne limitovaná edícia rozšírená ešte o ďalší hmotný aj digitálny obsah. V prípade Project CARS 2 to bude Esport Live VIP PassMotorsport Pack DLC a Season Pass. Z materialistického hľadiska je súčasťou aj hmotný artbook a model McLaren 720S vo veľkosti 1:43.

Project CARS 2 Collectors Edition

A potom je tu ešte jedna, najväčšia, najdrahšia, najultimátnejšia, najdokonalejšia… dobre, končíme so superlatívmi. Skrátka bola oznámená Ultra edícia, z ktorej bude vyrobených len 1000 kusov. Navrch obsahu zo zberateľskej edície, toto skutočne limitované vydanie ponúkne model Resin McLaren 720S (SMS-R Stealth Satin) vo veľkosti 1:12. Ďalej obsahuje podpísaný plagát, čiapku s číselným označením a zápisník McLaren, ktorý dokumentuje celý vznik modelu 720S.

Project CARS 2 Ultra Edition

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *