Veľký letný výpredaj hier na Xbox One začal!

Xbox Ultimate Game Sale 2017

Zase raz začali letné prázdniny a s nimi odštartoval aj veľký výpredaj hier na Xbox Store. Ultimátny výpredaj, ako ho Microsoft nazýva, je tento rok ešte väčší vďaka množstvu nových hier, ktoré vyšli za ten rok na Xbox One, ale aj vďaka rastúcemu počtu titulov pre Windows 10.

Pretože je toho fakt veľa, rozhodli sme sa prerozdeliť ponuku akcií do samostatných článkov. V tomto sa pozrieme na tituly pre Xbox One, ktorých je pár stoviek. Okrem hier sú v zľave aj DLC do niektorých z nich, takže ak už máte hru a chcete si ju rozšíriť, teraz je ten správny čas. Zľavy sú až do 70% za obvyklých podmienok, do 80% v prípade, že máte zlaté členstvo.

No a aké sú tu hry? Okrem bežných vecí, akými sú Assassíni alebo Far Cry (alebo GTA), tu sú aj pomerne nedávno vydané hry ako Air Guitar Warrior pre Kinect, Get Even alebo Vikings: Wolves of Midgard. Dokonca som práve zistil, že Bastion vyšiel na Xbox One. Samozrejme platí, že niektoré hry, najmä tie od Microsoftu, majú podporu Play Anywhere, takže keď si ich kúpite so zľavou teraz, automaticky vám patria aj na PC.

Ešte dodám, že ceny uvedené nižšie platia pre zlatých členov. Ceny pre strieborných sú o niečo vyššie. Výpredaj potrvá do 10.7.2017.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *