Tim Neff prepožičal samého seba do Grand Theft Auto VI

GTA VI

Máme tu vôbec prvé zmienky o Grand ThefT Auto VI! Podobne ako v minulosti, aj teraz informácie o novej hre odhalili trochu predčasne osobnosti Hollywoodu.

Presnejšie, prvú zmienku o Grand Theft Auto VI možno nájsť v portfóliu amerického filmára, herca a kaskadéra v jednom, Tima Neffa. Možno si ho spájať s rôznymi herne orientovanými a menšími filmovými projektami. Robil však aj kaskadéra v seriáli Gotham od DC a The Defenders od Marvelu. Zároveň tvorí motion capture, pričom svoje telo takto prepožičal Rockstaru na použitie v Red Dead Redemption 2. Na tom by nebolo nič zvláštne, no prekvapí, že sa v jeho portfóliu objavuje aj zmienka o Grand Theft Auto VI.

Ako viete, tento diel ešte nebol predstavený a dokonca sa špekulovalo, že Rockstar by mohol miesto neho jednoducho vydať expanziu GTA Online, ktorá by bola predávaná aj samostatne po boku plnohodnotnej hry.

via Gematsu

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár