Microsoft už testuje Spotify na Xbox One

Spotify

Tým, že Microsoft pôvodne orientoval Xbox One ako multimediálne centrum, sa hráčom otvorili rôzne možnosti ako počúvať alebo sledovať neherný obsah. To zahŕňa aj počúvanie hudby, ktorá sa dá počúvať na pozadí pri hraní obľúbených hier.

K riešeniam ako Groove Music, VLC alebo Background Music Player čoskoro pribudne ďalšia – Spotify.

Podľa zdrojov portálu The Verge spoločnosť testuje aplikáciu už nejaký čas a vyjsť by mala už čoskoro, možno už na jeseň/podzim spolu s veľkou jesennou aktualizáciou Xbox One OS. Že nejde len o špekulácie, dosvedčuje aj nedávno videná informácia na serveroch Xbox Live. Aplikáciu testoval MajorNelson, normálne známy ako Larry Hryb. Nateraz však ostáva nejasné, či je Spotify aplikácia využívajúca UWP alebo pôjde o „staromódnu“ Xbox appku. Vieme však, že Spotify odštartovalo svoju púť na konzolách ako konzolová exkluzivita pre PlayStation 4. Zdá sa ale, že status exkluzivity čoskoro stratí a že kolega Jiří Růžek čoskoro stratí dôvod používať headset k Xboxu, pretože… pretože Spotify.

MajorNelson Spotify Music for Xbox One

via The Verge

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *