Cities: Skylines dostane zelenú expanziu

Cities Skylines

Trendom sa človek nevyhne – tvorí ich on sám. Kým v minulosti sa svet menil v betónovú džungľu, teraz už megakorporácie upozorňujú na napáchané ekologické škody a svojimi novými sídlami sa chcú matke prírode zavďačiť. A hráči budú môcť spraviť čoskoro to isté v novej expanzii Cities: Skylines – Green Cities.

Ako už názov naznačuje, nová expanzia pridá do hry cez 350 ekologických vylepšení mesta, či už sa jedná o ekologické budovy, elektrické vozidlá, prostredia-šetriace služby a aj bio obchody. Pretože žiadna hra nedokáže predať človeku toľko bio smoothie, ako dokáže len Cities: Skylines človeku.

Každopádne teda expanzia prinesie veľa noviniek a Paradox Interactive sa pokúsia hráčov motivovať k jej kúpe tým, že vydajú bezplatné DLC obsahujúce elektromobily, úpravy ciest, odhlučňovacie systémy a dekorácie pre všetkých. Samotné DLC bude stáť 12,99€.

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    tak nech to radšej ofačuju ako platená expanzia. pri 100 000 a viac obyvatelov hra padá nečakane, takže musíte pravidelne saveovať. Niektoré achieventy nejdú otvoriť. Mať 15 000 detí v základných školách nejde dosiahnuť ani pri 250 000 ľudí. Pri takom počte má mesto 0 detí v základnej škole? No toto je realita v tejto hre. A chýba nejaký cieľ pre mesto ako taký.

  2. Rado píše:

    Radšej nech prinesú patch na csorpio, lebo táto hra si to zaslúži. 4K lepšie detaili, stabilnejší framerate …….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *