Cities: Skylines dostáva novú expanziu a podporu Xbox One X

Cities Skylines
Cities: Skylines je dostupné v Game Passe už od minulého mesaca a aj keď moje prvé mesto malo podobný osud ako Detroit a druhé som vybudoval omylom mimo civilizácie, tak tretiemu mestu sa darí. Zatiaľ.

Paradox Interactive totiž oznámili príchod novej expanzie Natural Disasters na Xbox, ktorá do hry prinesie – presne tak – živelné pohromy, ktoré budú obyvateľov mesta ohrozovať. Vaše mesto tak môžu ohroziť rozsiahle lesné požiare, silné zemetrasenia, vlny tsunami alebo aj pády meteoritov. Netreba sa ale veľmi obávať – pohromy môžete ovládať vy. Takže ak vám jednoducho vadí nejaká štvrť a nechcete si znepriateliť obyvateľstvo tým, že ho vysťahujete, proste tam šupnite meteorit.

Je tu ale ešte jedna radostná správa. Vydavateľ totiž potichu vydal patch pre Xbox One X. Podľa zistení zahraničných médií hra teraz beží v 4K 60fps, vďaka čomu si ju môžu hráči vychutnať v omnoho krajšej grafike pri ešte lepšom framerate. Samozrejmosťou sú aj krajšie a ostrejšie textúry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    patch pre Xbox One X??? 4k 60fps??? Tak toto som si želal. Yes.

Pridaj komentár