Cities: Skylines dostáva novú expanziu a podporu Xbox One X

Cities Skylines
Cities: Skylines je dostupné v Game Passe už od minulého mesaca a aj keď moje prvé mesto malo podobný osud ako Detroit a druhé som vybudoval omylom mimo civilizácie, tak tretiemu mestu sa darí. Zatiaľ.

Paradox Interactive totiž oznámili príchod novej expanzie Natural Disasters na Xbox, ktorá do hry prinesie – presne tak – živelné pohromy, ktoré budú obyvateľov mesta ohrozovať. Vaše mesto tak môžu ohroziť rozsiahle lesné požiare, silné zemetrasenia, vlny tsunami alebo aj pády meteoritov. Netreba sa ale veľmi obávať – pohromy môžete ovládať vy. Takže ak vám jednoducho vadí nejaká štvrť a nechcete si znepriateliť obyvateľstvo tým, že ho vysťahujete, proste tam šupnite meteorit.

Je tu ale ešte jedna radostná správa. Vydavateľ totiž potichu vydal patch pre Xbox One X. Podľa zistení zahraničných médií hra teraz beží v 4K 60fps, vďaka čomu si ju môžu hráči vychutnať v omnoho krajšej grafike pri ešte lepšom framerate. Samozrejmosťou sú aj krajšie a ostrejšie textúry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. Rado píše:

    patch pre Xbox One X??? 4k 60fps??? Tak toto som si želal. Yes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *