Bully 2 a Agent vyjdú až po vydaní Red Dead Redemption 2

Bully Scholarship Edition

U hier od Rockstaru to máte tak. Všetci vieme, že sa na nich pracuje, otáznik ale visí nad ich ohlásením a vydaním. Vieme, že sa vyvíja nový Midnight Club a rovnako vieme, že sa vyvíja aj Bully 2.

Práve artworky k nemu sa objavili v uplynulých dňoch na internete a krátko po nich sa objavila aj ďalšia správa, tentoraz od serveru GameZone. S odvolaním a svoje zdroje potvrdil, že Rockstar skutočne vyvíja Bully 2 / Canis Canem Edit 2. Čo sa jej vydania týka, stane sa tak až po Red Dead Redemption 2.

Zaujímavé správy sa tiež týkajú nikdy nevydaného titulu Agent. Titul odteasovalo Sony už v roku 2007 ako exkluzivitu pre PlayStation 3 a v roku 2009 hru oficiálne oznámil aj Rockstar. Odvtedy sme však o hre skoro vôbec nepočuli a dá sa povedať, že skončila v zabudnutí. Pravdepodobne. Dokonca už v roku 2011 šéf Sony povedal, že si nie je stavom exkluzivity istý a je to len na Rockstare – čo môže znamenať, že hra teraz môže vyjsť aj pre Xbox One, pokiaľ niekedy vyjde. Hra je podľa zdroja GameZone stále vo vývoji, prioritu má ale Red Dead Redemption 2 a Bully 2.

via GameZone

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár