Microsoft a Samsung spájajú sily, ponúknu QLED TV a Xbox One X za výhodnú cenu

Samsung QLED TV

Microsoft sa už skôr nechal počuť, že okrem štandardných predobjednávok Xbox One X sa plánuje dohodnúť s niektorými výrobcami televízorov na cenovo výhodných bundloch, z ktorých si záujemcovia odnesú novú TV aj s konzolou.

Ako to celé bude fungovať, nakoniec Microsoft oznámil. Spojil totiž sily so Samsungom USA a dvojica plánuje uviesť špeciálny bundle, ktorý obsahuje Xbox One X a Samsung QLED TV. Momentálne sa jedná o najvyššiu radu televízorov od Samsungu, pričom je tiež najlepšia, čo sa vizuálnych vlastností týka. Vlastne, vďaka svojim vlastnostiam ide o dokonalého kandidáta pre vychutnanie si nového Xboxu na maximum.

Samozrejme, QLED televízory disponujú 4K panelmi a podporou HDR10, čo využije mnoho hier na Xbox One X. No a potom tu sú ďalšie cenné veci, ako napríklad nízky lag, trojfázové spracovávanie obrazu, maximálny jas 1500 nitov a 100% farebný objem. Užívatelia, ktorí si chcú televízor zavesiť na stenu, ocenia prakticky nulovú medzeru medzi TV a stenou, ako aj pripojenie jedným káblom. Čerešničkou na torte je 10-ročná záruka proti vypáleniu obrazu.

Ako bolo spomenuté už dávnejšie, akcia momentálne platí len v USA a či sa dostane do Európy, je zatiaľ veľkou neznámou.

Samsung QLED TV Xbox One X Bundle

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. rado píše:

    10-ročná záruka proti vypáleniu obrazu??? Si robia zo zákazníkov totálnych somárov.!!! Tu vidno ako soamsung zneužíva neznalosť kupujúcich.

  2. Danny píše:

    Do ničeho pd samsungu bych v životě nešel..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *