Minecraft: Better Together si už môžete stiahnuť zadarmo na Xbox One

Minecraft Better Together
Microsoft konečne vydal očakávanú mega-aktualizáciu Minecraft: Better Together na Xbox One. Vlastne ani nejde tak celkom o aktualizáciu ako o úplne novú verziu hry, ktorá nahrádza predošlú. Líši sa však niekoľkými výhodami.

V prvom rade podporuje cross-platform multiplayer medzi mnohými zariadeniami vrátane Xboxu, PC a mobilov, či dokonca Gear VR. V druhom rade má nový Bedrock Engine, takže sa vývojárom bude lepšie updatovať. Ako bonus má oveľa väčšie (spoiler: nekonečné) svety a hráči si sem môžu importovať všetok obsah z klasickej Xbox One Edition.

Aby Microsoft uľahčil prechod na túto novú verziu, tak hráči, ktorí za posledných 12 mesiacov odohrali v klasickej edícii aspoň 5 hodín, dostanú novú verziu úplne zadarmo. Nájsť sa dá v ponuke Ready to Install alebo je možno už nainštalovaná na konzole. A rozhodne poteší veľkosť, má len okolo 240MB na Xbox One.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Dcerka a netře už tuhle sktualizaci mají (na mobilech) až se k nim připojím na XOX- to bude paráda….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *