Historicko-futuristické MMORPG Skyforge mieri na Xbox One!

Skyforge
Xbox One sa teší nárastu multiplayeroviek. Okrem príchodu titulov ako PUBG alebo Black Desert Online poputuje do Game Preview programu už budúci mesiac nový titul – Skyforge.

Hráči na PC a PS4 už o tomto titule isto počuli. Hra totiž vyšla na PC už v roku 2015 a na jar tohto roku bola ohlásená pre PS4. Svoj úspech sa však pokúsi zopakovať aj na Xboxe. A podľa traileru je evidentné, že s tým nebude mať najmenší problém. Veď v ktorej inej hre uvidíte rytierov alebo dokonca vikingov s rotačným gulometom? Asi len vo filme Kung Fury. Až na to, že Skyforge sa odohráva vo svete, ktorý tak trochu pripomína kráľovstvo Hyrule z poslednej Zeldy na Switch. Je to planéta Aelion, mimochodom.

Skyforge
Skyforge
Developer: MY.GAMES
Price: Free

Hráči budú v tejto rozsiahlej MMORPG, ktorá kombinuje Destiny, Warcraft a poriadnu dávnu absurdity, čeliť mimozemskej invázii a môžu tak učiniť všelijako. Na výber je až 15 tried, medzi ktorými sa dá dokonca prepínať počas hrania. Takže, ako by povedal slávny český šéfkuchár a držiteľ 15 michelinských hviezd, Jiří Babica, „A když to nepojede magii, použite kulomet, vždyť vono je to vlastně jedno“.

Skyforge sa dá predobjednať už teraz, s dostupnosťou 10. novembra/listopadu. Tí, ktorí si hru predobjednajú, dostanú navyše exkluzívny balíček s modrou Cubie sprievodnou kockou, Biohazard oblek v šedej verzii, 7 dní prémiového členstva a 3,000 Argent meny. A samozrejme desiatky hodín strávené v kampani, po boku zdanlivo neobmedzeného času v PvE a PvP režimoch, ktoré sa odohrávajú vo viac ako 100 lokalitách Aelionu.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *