Microsoft ukázal Games with Gold na november 2017

Games with Gold
Microsoft dnes odhalil štvoricu hier, ktoré si budú môcť do svojich konzol stiahnuť zlatí členovia Xbox Live už budúci mesiac.

V novembri na nás čaká pomerne klasická ponuka hier pre Xbox One. Od samého začiatku mesiaca sa bude dať stiahnuť Trackmania Turbo s dlhou kariérou s viac ako 200 bláznivými závodmi v rôznych prostrediach, ktoré boli prítomné v posledných dieloch série. Zamierime tak do kaňonu, do európskej prírody a v neposlednom rade na štadión. Hráči sa tiež vyblbnú v online aj split-screen multiplayeri. Plus je tu unikátny coop režim, v ktorom musia obaja hráči ovládať jedno auto.

Od 16. novembra/listopadu bude potom dostupná na stiahnutie ďalšia príbehovka od Telltale, Tales from the Borderlands. Podobne ako ostatné hry, aj táto má 5 kapitol, ktoré sa dajú dokúpiť zvlášť za 5€, ale teraz sa už budú dať stiahnuť zadarmo. Hra sa síce odlišuje od tradičných Borderlands častí, príbehovo však na ne nadväzuje a dokonca naznačuje, čo by nás mohlo čakať v Borderlands 3.

Na Xbox 360 bude pre zmenu v prvej polovici mesiaca dostupná plošinovka NiGHTS into Dreams, ktorá graficky pripomína tituly z Nintendo64, respektíve Gamecube. A v druhej polovici mesiaca sa bude dať stiahnuť Deadfall Adventures, adventúra z pohľadu prvej osoby. Vlastne, celkom nápadne pripomína Indianu Jonesa. Oba tituly sú už samozrejme kompatibilné s Xbox One, takže sa dajú hrať aj na nových konzolách.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *