Metal Gear Solid V pribudne do ponuky Xbox Game Pass

Xbox Game Pass očakáva nové prírastky! Microsoft oznámil, že už v novembri/listopadu pribudne do ponuky niekoľko skvelých hier, medzi ktorými nájdeme aj jednu skutočne fenomenálnu.

Headlinerom budúcich prírastkov bude totiž Metal Gear Solid V: Phantom Pain. Zavŕšenie veľkolepého príbehu, ktorý na sebe až doteraz niesol nápis A Hideo Kojima Game, bude dostupné na stiahnutie už od budúcej stredy a bude sa dať hrať až do (alebo iba do?) 31. januára/ledna 2018. Okrem toho hráči, ktorí si budú chcieť ponechať Phantom Pain vo svojej ponuke hier navždy, dostanú špeciálnu zľavu, s ktorou môžu mať hru za lacnejšie.

Xbox Game Pass November 2017

Ďalším významným prírastkom do služby Game Pass bude remaster Halo Wars: Definitive Edition. Remaster hry, ktorá vyšla ešte na Xbox 360 (v redakcii máme jeden nerozbalený kus!), vyšiel minulý rok na Xbox One a poprvýkrát na Windows. Práve preto si môžu predplatitelia Game Passu stiahnuť hru aj na svoj počítač s Windows 10, čo môže byť možno lepšie, než s gamepadom. Na druhú stranu, na Xboxe 360 bola hra perfektne optimalizovaná pre controller; remaster sme zatiaľ nehrali.

K dispozícii bude ešte niekoľko remastrov. Pribudne Resident Evil HD, takže si na svoje prídu fanúšikovia starších hororov. Ďalším remastrom je plošinovka Oddworld: New ‘n’ Tasty pôvodne vydaná v roku 1997. A tiež pribudne port Mega Man 9. Hra so skutočne oldschoolovou grafikou vyšla až v roku 2008. Medzi ďalšími titulmi nájdeme Sky Force Anniversary a tiež akčnú hru s prvkami tower defense, The World of Van Helsing: Deathtrap.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *