Ďalšie hry potvrdzujú natívne 4K pre Xbox One X

Vývojári začínajú potvrdzovať vylešpenia pre Xbox One X, ktoré sú už viacmenej finálne. Napríklad tvorcovia Hand of Fate 2 potvrdili, že hra beží v natívnom 4K alebo 1620p v závislosti od grafického režimu. Pri natívnom 4K hra beží v stabilných 30fps, zatiaľ čo pri 1620p rozlíšení beží s odomknutým framerate (45-60fps) a adaptívnou V-Sync podporou. Plus pribudnú vylepšené grafické efekty. Hra vychádza súbežne s Xbox One X, 7. novembra/listopadu.

Podporu natívneho 4K 60fps potvrdili aj tvorcovia hry Project Code: SHIFT. Rezačka v orientálnom prostredí sa na One X dočká ešte iných vylepšení, ako sú zvýšené vizuálne efekty a detaily prostredí. Toto všetko je niečo, čo by iné konzoly pri 4K 60fps nezvládli, podľa vývojárov. Na iných platformách, čiže aj na PS4 Pro, hra pobeží vo Full HD rozlíšení. ID@Xbox exkluzivita zatiaľ nemá dátum vydania.

 

via WCCFTech; GamingBolt

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *