Quantum Break dostáva 4K patch, zaberá takmer 95GB

Quantum Break
Hra a seriál v jednom, Quantum Break, má už nejaký čas potvrdenú podporu Xbox One X a s tým je spojený aj patch, ktorý hra dostane, aby vyzerala na novom hardvéri čo najlepšie. A s tým je spojené aj množstvo gigabajtov, ktoré bude hra zaberať na pevnom disku.

Hra, ktorá mala už pôvodne okolo 43GB, obdrží vysokokvalitné textúry a vylepšené efekty. To všetko je zahrnuté v obrovskej 94,7GB aktualizácii, s ktorou hra narastie na výsledných 102,6GB. K tomu sa bavíme len o hrateľnej časti – totiž, súčasťou Quantum Break je aj seriál, ktorý sa streamuje z internetu vo vysokej kvalite, no v prípade potreby sa dá stiahnuť.

Päť epizód zaberá dokopy 94,7GB kvôli množstvu alternatív, ktoré sa môžu udiať v závislosti od herného štýlu a od toho, ako hráč zbiera itemy počas gameplayu. Keby si ale hráč stiahol všetky tieto dáta, dokopy by hra zaberala 178,1GB a bola by tak asi najväčšou, ktorú nájdeme na Xbox One X pri vydaní.

Quantum Break Xbox One X Update

Quantum Break Xbox One X Update

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    To je mazec, při rychlosti mé wi-fi a velikosti samotného hardisku…
    Tuhle hru jsem viděl u švagra na PC a kdo ví, třeba se na něj někdy dostane řada (her v seznamu mám tolik, že to je doslova šílené).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *