Capcom približuje vylepšenia Dead Rising 4 pre Xbox One X

Dead Rising 4 Deluxe Edition
Rok po vydaní Dead Rising 4 na Xbox One hra mieri aj na konkurenčnú PS4. Teraz však už v kompletnej verzii, ktorá obsahuje všetky vydané DLC. Spolu s ňou však vychádza aj aktualizácia hry pre Xbox One.

Veľkou novinkou na Xbox One, ako aj na ostatných platformách, je režim Capcom Heroes. V tomto novom režime sa môžu hráči vhrnúť do sveta zombie ako niektorá z obľúbených Capcom postavičiek. Okrem Franka Westa tak bude k dispozícii X zo série Mega Man, Dante z DmC, Ryu zo Street Fighteru, klaun Adam z prvého dielu Dead Rising a množstvo ďalších postáv.

Štúdio Capcom Vancouver tiež priblížilo detaily o vylepšeniach pre Xbox One X. Aktualizácia už vyšla v čase vydania konzoly, ale nebolo celkom jasné, čo prináša. Štúdio využilo dodatočný výkon konzoly na to, aby v zatarasenom meste vyrenderovalo viac zombie. To je niečo, čo stojí za zmienku. Veď už len v Dead Rising 3 mohol hráč na ulici stretnúť v priemere asi 200 zombie a všetkých mohol rozrezať motorkou s motorovými pílami namiesto kolies. V Dead Rising 4 tak budú môcť hráči zaplaviť Willamette kečupom. Alebo niečím, čo sa mu podobá.

Hra tiež na Xbox One X ponúka textúry vo vyššom rozlíšení, vylepšený antialiasing a kvalitnejšie LOD modely, pričom sa zachováva framerate. Nevyzerá to ale, že by hra bežala v natívnom 4K rozlíšení, na rozdiel od mnohých iných hier.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár