Call of Duty WWII je zatiaľ bez mikrotransakcií, vývojári chcú najprv opraviť chyby

Call of Duty WWII
Keď nefunguje hra, darmo budú dostupné mikrotransakcie. Presne toto si uvedomil Activision pri novom Call of Duty: WWII, ktoré trpí dlhodobými problémami so servermi. Vďaka tomu môžu mať hráči problém aj so sťahovaním hry, obzvlášť na PC. 

Štúdio Sledgehammer cez Reddit oznámilo, že otvorenie obchodu s mikrotransakciami COD Points, ktorý mal byť spustený už dnes, sa odkladá. Vývojári sa miesto toho plánujú sústrediť na vychytanie čo najväčšieho množstva múch, ktoré trápia hru od jej vydania 3. novembra/listopadu. Mimo iného hráčov náhodne odpájalo z multiplayeru a sociálna zóna bola kvôli nutnosti opravy dočasne zmenená na singleplayerovú. Pre Sledgehammer sú tieto problémy prioritou a mikrotransakcie sa objavia v hre až budúci týždeň, teda 21. novembra a to na všetkých platformách.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *