Zahrajte si Sea of Thieves už budúci mesiac!

Sea of Thieves
Sea of Thieves je aj po rokoch stále vo vývoji, štúdio Rare ale robí všetko preto, aby hru definitívne vydalo budúci rok. K urýchleniu vývoja môžeme dopomôcť všetci, Rare totiž už 1. decembra/prosince štartuje technický alpha test.

Do testu sa môžu prihlásiť všetci hráči prostredníctvom formuláru na stránke Sea of Thieves Insider Program, kde tiež získajú prístup k testovacej verzii hry. A že v tom nebudete sami, svedčí fakt, že doposiaľ hru testovalo 200 000 unikátnych hráčov a ďalší pribúdajú. Teraz je však posledná príležitosť sa do programu registrovať. Plánovaná decembrová/prosincová alpha je totiž posledná a po nej sa už budú vývojári naplno sústrediť na dolaďovanie hry pred jej vydaním, ktoré je v pláne začiatkom roka 2018.

Pretože sa jedná o multiplayerovú hru a alpha test, účastníci programu musia mať členstvo Xbox Live Gold (na Xbox One) a minimálne 18 rokov na to, aby mohli podpísať NDA. Dohoda o mlčanlivosti zaväzuje hráča k tomu, aby nehovoril o dojmoch pred vydaním, alebo aby hru nestreamoval na internet. V opačnom prípade vie štúdio Rare, ako aj Microsoft, vyvodiť sankcie.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *