Nioh na PC dostane podporu klávesnice a myši, 3 týždne po vydaní

Nioh Complete Edition
Pôvodná PS4 exkluzivita Nioh zamierila začiatkom mesiaca na PC a to rovno v kompletnej edícii. Počítačová verzia hry však mala jednu podstatnú chybu – nepodporovala klávesnicu ani myš.

Hráči, ktorí si chceli zahrať Nioh: Complete Edition na počítači, tak museli hrať s gamepadom, čo nie je zrovna najtradičnejšia voľba PC hráča. Team Ninja však na rozdiel od Platinum Games, ktoré vydalo NieR: Automata, myslí na post-release podporu. Práve preto plánuje vydať update, ktorý tento závažný nedostatok napraví.

Aktualizácia s označením 1.21.03 tiež opraví problémy s citlivosťou analógov, opraví občasný problém s matchmakingom v Torii Gates a opraví niekoľko menších chýb. Aktualizácia je naplánovaná na samotný koniec mesiaca, teda na 30. november. Hra vyšla na Steam v deň vydania Xboxu One X, 7. novembra/listopadu. Kompletné vydanie pre PC tiež obsahuje expanzie Dragon of the NorthDefiant HonorBloodshed’s End a režim The Abyss.

Nioh PC Update

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *