Dobré, zlé a užitočné správy zo sveta Destiny 2

Destiny 2 Curse of Osiris Expansion
Iba pár dní pred tým, než sa Destiny 2 dočká prvej expanzie s označením Curse of Osiris, oznamuje Bungie hneď niekoľko noviniek.

Začneme tým dobrým: Okrem toho, že už začiatkom budúceho mesiaca hra dostane prvú príbehovú expanziu, hra dostane zimný update. Ten obohatí gameplay o niekoľko noviniek a aktualizuje ekonomický systém hry. Aktualizácia so sebou prinesie niekoľko vylepšení, čo sa týka spôsobu získavania nového vybavenia, tokenov a legendárnych úlomkov. Rovnako tak Destiny 2 ponúkne nový systém odmien pre zbrane a štíty a dôjde tiež k nejakým vylepšeniam gameplayu. Viac o tom však budeme počuť v priebehu tohto týždňa.

Súvisí to však s tým zlým: Hráči si totiž všimli, že s rastúcim počtom špeciálnych eventov hráči za účasť získali menej a menej XP. Toto v konečnom dôsledku spôsobilo, že aj keď hráč mal vytipované nejaké legendárne itemy, dopracovať k nim bolo náročnejšie, než sa zdalo. Keď hráč dosiahne maximálny level, čo je v súčasnosti level 20, hráči začnú za dodatočne získané XP odomykať Bright Engram loot boxy. Tie sa dajú získať aj inak – mikrotransakciami. A že nešlo o chybu, ale o úmysel posilniť systém mikrotransakcií, potvrdilo aj samotné Bungie. V podstate nemalo na výber, keďže užívateľ EnergiserX zverejnil veľkú analýzu, ktorá prakticky odzbrojila Bungie. A tak len zaškatuľkovane potvrdili fámu.

Destiny 2 Io

Oblohu na Io dotvára gigantický Jupiter

 

 

December v znamení kliatby: Poslednou z troch správ sú bližšie detaily o expanzii 1, pomenovanej Curse of Osiris. Táto expanzia sa zameria na postavu Osirisa z pôvodnej hry, po ktorom bol pomenovaný PvP režim Trials of Osiris. Expanzia sa odohráva na Merkúre s vlastným hliadkovacím režimom. Expanzia tiež zvýši level cap na 25 a Power Cap sa zvýši na 330. Taktiež pribudne nový ghost Sagira so ženským hlasom, ako aj nová Crucible mapa pomenovaná Wormhaven. Bohužiaľ, dočasne exkluzívna pre PS4. Začiatkom roka 2018 tiež vyjde expanzia zameraná na postavu Rasputina z pôvodnej hry.

Destiny 2 Expansion I

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár