Forza Motorsport 7 obdržala nový balíček áut Doritos Car Pack

Forza Motorsport 7 Doritos Car Pack
Držitelia Season Passu vo Forze Motorsport 7 môžu oslavovať. Hra totiž dostala ďalší, v poradí druhý veľký balíček áut. Tento na seba prevzal nálepku obľúbených tortilla chipsov Doritos.

Názov je to skutočný príznačný. V balíčku možno očakávať niekoľko horúcich noviniek aj chrumkavých klasík automobilového priemyslu. Svoju premiéru tu má nové Porsche Cayenne Turbo na rok 2018, ktoré ukrýva pod redesignovanou kapotou ukrýva 550 koní. Na rozdiel od faceliftu z roku 2013, si model 9Y0 na rok 2018 prešiel výraznou zmenou prednej masky aj zadných svetiel. Tradičnú dvojicu zadných svetiel nahradila moderná lišta novej Audi A8, kým predná maska pripomína skôr návrat k prvej generácii lipského SUV.

Konkurovať mu v tomto novom DLC bude nový Jeep Grand Cherokee Trackhawk so 707 koňmi a tradičným dizajnom a 4×4 pohonom. A aby sme to skompletizovali, tak do tretice pribudne aj jeden japonský tereňák. No s týmto by ste nepočítali. Japonskú džípovú produkciu zastúpi Nissan Safari z roku 1985, známy tiež ako Nissan Patrol. Stará japonská klasika aj napriek vysokému veku funguje a je pripravená zbierať medajle aj po vyše 30 rokoch.

A potom tu máme klasiky. Naozajstné klasiky: F1 klasiku Porsche 804 z roku 1962 (vôbec nevyzerala ako dnešné monoposty!), ďalej BMW 328 z roku 1939, ktoré malo vtedy až 80 koní a ktorého závodné verzie sa zúčastnili na 1 000-míľovom závode Mille Miglia. Dopĺňa to ešte staršie vozidlo. Bugatti Type 35 z roku 1926, na ktorom pracoval ešte zakladateľ značky, Ettore Bugatti. S týmto športiakom si môžete vo Forze pripomenúť tú nechutne ťažkú závodnú misiu z prvej Mafie. Siedmym vozidlom v balíčku je 1955 Chevrolet 150 Utility Sedan, ktorý sa neskôr stal obľúbeným hot rodom.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *