Fortnite opäť podporuje crossplay medzi Xbox One a PS4!

Fortnite
Už v septembri/září ostali hráči Fortnite prekvapení, keď hra zrazu podporovala crossplay medzi Xbox One a PS4. Vraj omylom, tvrdili v tom čase Epic Games. No neubehlo ani pol roka a „chyba“ sa prejavila znovu.

Vďaka nej majú hráči opäť možnosť hrať Fortnite medzi Xbox One a PS4. Ako sa na to prišlo? Tak, že si jeden pozorný xboxer všimol, ako iný hráč používa skin dostupný exkluzívne pre PS4. Začali tiež pribúdať hlásenia o hráčoch, ktorí majú nicky, aké nie sú dostupné na Xbox Live, ale na PSN áno, a tak sa zakrátko potvrdilo, že Fortnite opäť podporuje crossplay. Či je to chyba alebo čistá rebélia, známe nie je.

Vieme ale, že samotní Epic sú zástancami funkcie – dokonca to zdôraznil kreatívny šéf Donald Mustard pri odovzdávaní cien Game Awards: „Hráči chcú crossplay a my v Epic spavíme všetko, aby sme ho mali. Hráči si ho zaslúžia!“. Niektorí xboxeri dokonca zahliadli, ako niektorí hráči majú nicky so spojovníkmi, aké sú dostupné iba na PC.

Fortnite PS4 Exclusive Skin

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Rado píše:

    a sony praskne jej nenažraná hlava. 🙂

  2. KoubecX píše:

    Je to rebel!!! 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *