Bungie to opäť pokašľalo a ospravedlňuje sa hráčom Destiny 2

Destiny Facepalm
Tak sa zdá, že s každým novým týždňom počujeme o Destiny 2 len samé zlé správy. Ale ani sa nečudujeme. Bungie to pokašľalo s hrou na samom začiatku, keď po sľuboch priniesli nedostačujúci zážitok za vysokú cenu.

Zatiaľ čo iní by pracovali na okamžitom zlepšení mena, pri Destiny 2 sme sa dostali do začarovaného kruhu ospravedlňovania a sľubov o zlepšení. Stalo sa to, keď Bungie zmanipulovalo XP kvôli mikrotransakciám, keď uzamklo časť obsahu hry kvôli DLC a znovu, keď si niekto v Bungie pomýlil vianočnú lyžovačku s vianočnou ryžovačkou.

Neubehlo ani pár dní, čo Bungie sľúbilo nápravu a znovu sa ospravedlňuje. Hráči si špinavé taktiky všimli v novom Faction Rally evente, ktorý prebiehal tento týždeň. Presnejšie do systému pridalo brzdu, ktorá spôsobí, že po získaní priveľkého počtu tokenov Faction Tokens ich hráči jednoducho prestanú získavať. Čo je vskutku ironické, keďže práve zbieranie týchto tokenov je pointou celého eventu.

Bungie argumentovalo, že sa tak rozhodlo spraviť z dôvodu, že niektorí hráči získavali v predošlých eventoch až 500 tokenov za hodinu. Dialo sa tak údajne aj bez toho, aby vystrelili jediný náboj, čiže ich získavali, dá sa povedať, celkom zadarmo. „V update z 12. decembra/prosince boli pridané Tokeny frakcií do už existujúceho systému, ktorý bráni hráčom získavať odmeny z Lost Sectoru,“ píše Bungie na fóre.

Ospravedlňuje sa pritom, v prípade Bungie už trápnou, správou. Bungie píše, ako vypočuli hráčov a ich negatívny pohľad na vec a chystajú zmenu, ktorá bude pre hráčov lepšia. Viac o týchto zmenách by sme sa mali dozvedieť pred odštartovaním ďalšieho eventu. Teda pokiaľ dovtedy hráčom nedôjdu nervy a Destiny 2 jednoducho nezomrie s nulovou hráčskou základňou. Ozaj, Bungie sa ospravedlňuje ešte za jednu vec. Za to, že hráči nezískali zbrane z druhej sezóny na jej začiatku – išlo o chybu v komunikácii, hráči dostanú možnosť získavať zbrane druhej sezóny v priebehu jej trvania.

Destiny 2 Remove Eververse

Koľko dní ubehlo od eververse kauzy?

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    tak ja na celé destiny 2 z vysoka kašlem. som rád, že som to nekúpil. A ešte raz uvidím, ako firma úmyselne na scorpio robí horšie verzie ako pre slabučkú sony ps4pro tak si u mna ani neškrtne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *