PUBG dostalo siedmy update na Xbox One

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
PUBG dostalo svoj v poradí siedmy update a ako sa dalo čakať, aj tento prináša zmeny v hrateľnosti. Bohužiaľ aj častejšie pády hry, ako si všimli hráči nielen v CZ/SK komunite. Môžeme preto onedlho čakať ďalší patch, ktorý napraví tieto problémy.

Okrem nich aktualizácia prináša ďalšie zvýšenie poškodenia vozidiel, ktoré bude mať vplyv hlavne na konečnú fázu hry, kde aj dnes ešte mnohí využívajú vozidlá na zrážanie iných hráčov, rýchly pohyb, a predlžujú tak svoju hernú existenciu. Vďaka novým zmenám by to už ale mal byť menej častý fenomén. Novinka sa odrazí na vyššom damage pri úspešnom zásahu granátu, ako aj pri streľbe na kolesá. Hráči sa tiež zrania viac pri nabúraní do iného vozidla alebo rôznych objektov na mape. Zmena platí pre Daciu, UAZ a Buggy. Súčasne však bolo znížené zranenie hráča, ak ho trafí vozidlo. Netreba sa ale veľmi tešiť – ide o drobnú zmenu.

Ďalej došlo k zvýšeniu vizuálnej kvality pre Red Dot, Holographic a 2x Sight na Xbox One a optimalizovaný bol input lag controlleru. Došlo tiež k opravám nasledujúcich chýb:

  • Pri lootovaní iného hráča mohla hra označiť nesprávne políčka
  • Nastavenie citlivosti 4x Scope-u je teraz aplikované aj pre mieritko VSS
  • Automatický beh je deaktivovaný pri mierení
  • Hráči môžu používať D-Pad na prepínanie sa medzi pištoľou, vrhacou zbraňou a ručnou zbraňou aj pri pozeraní mapy
  • Odstránenie značky z mapy pomocou Y už neprepína zbrane
  • Opravený problém, kde hra mohla nesprávne zobrazovať mieritko po opätovnom pripojení do hry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár