Call of Duty: Black Ops 4 môže rozšíriť príbeh ikonickej „dvojky“

Call of Duty Black Ops 2
Albert Einstein raz povedal, že len tri veci sú isté: vesmír, ľudská hlúposť a nové Call of Duty každý rok. A zatiaľ čo tým prvým si nie je celkom istý, u toho CoD je to samozrejmosť.

Lenže kam sa nové Call of Duty presunie? Po fenomenálnom návrate série do druhej svetovej vojny sa hovorí o možnostiach ako je Vietnam alebo Studená vojna, ktorá sa zvrhne v globálny konflikt. Práve druhá možnosť vyzerá reálnejšie, pretože nový únik hovorí o Black Ops 4. Ten sa zdá byť akýmsi medzičlánkom v druhom dieli série. Ten sa odohrával zčasti v 80. rokoch a zčasti v roku 2025. Tieto príbehy na seba nadväzujú, no je medzi nimi zhruba 40-ročný rozdiel a Black Ops 4 by sa mohlo odohrávať niekde medzi tým. V konečnom dôsledku aj samotný únik hovorí o tom, že hra bude zasadená v modernej dobe s nohami na zemi. Inak povedané, bez futuristických technológií, s ktorými sme sa stretávali v Black Ops 2 až Infinite Warfare.

Hra má vyjsť na tri tradičné platformy, ako aj na Nintendo Switch, kde obdrží ako DLC, tak aj podporu exkluzívnych funkcií, ako je HD Rumble a pohybové ovládanie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *