Tvorcovia STALKER-u predstavujú novú černobylskú Battle Royale

Fear the Wolves
Aj keď séria STALKER skončila a nie zrovna tak, ako by si fanúšikovia priali, vývojári to s Černobylom nevzdávajú. Teraz už pod menom Vostok Games predstavujú novú Battle Royale hru, ktorá sa vráti práve do radioaktívneho mesta Černobyl na Ukrajine.

Nová hra nesie názov Fear the Wolves a tvorcovia sa zrejme rozhodli nechať tento názov z dôvodu, že práva na názov „S.T.A.L.K.E.R.“ nezískali ani po roku 2011, kedy došlo k zatvoreniu ich predošlého štúdia a k zrušeniu druhej hry série. Najnovší projekt ale môže zaujať minimálne skalných fanúšikov. Pôjde o multiplayerovku pre 100 hráčov, v ktorej budú musieť bojovať nielen medzi sebou, ale tiež sa budú musieť vysporiadať so zmutovanou zverou a radiáciou. Zdá sa, že na výber budú dva herné režimy, Solo a Squad.

Vydanie hry je naplánované pre PC aj konzoly, pričom na PC bude vydaná formou skorého prístupu ešte tento rok. Štúdio tiež pracuje na survival titule Survivarium, ktorý je na rozdiel od STALKER-a free-2-play MMO. Taktiež sa odohráva v oblasti, kde smrť číha na každom rohu, no nie je to Černobyl. A ako bonus obsavuje PvE co-op misie.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár