Burnout Paradise Remastered oficiálne ohlásený, pobeží v 4K 60fps

Po množstve únikov sa Electronic Arts dnes rozhodli oficiálne potvrdiť Burnout Paradise Remastered pre Xbox One, PS4 a tiež pre PC.

Remaster obľúbených závodov bol posledných pár mesiacov takým verejným tajomstvom – hovorilo sa o ňom, objavovali sa úniky, ale EA o ňom bola prakticky doteraz ticho. Mlčanie sa však rozhodla prerušiť po tom, ako Sony vo svojich reklamných prospektoch predbežne ukázalo hru, a zároveň po tom, ako sa listing hry objavil vo viacerých e-shopoch. Prevkapenie sa teda nekoná, pokazili ho leaky.

Je však nádhernée vidieť, čo hráčov čaká. Pokiaľ si odmyslíme, že EA boli remastre proti srsti (sama sa vyjadrila proti nim), tak si hráči budú môcť vychutnať jednu kvalitnú závodnú hru vo vylepšenej grafike. K tomu bude obsahovať všetkých 8 DLC, a teda aj Big Surf Island, ktorý rozširuje mesto Paradise o poriadny kus mapy. Hra pobeží na Xbox One v natívnom 1080p rozlíšení a na Xbox One X pre zmenu v natívnom 4K – a všade v 60fps. Tiež bude dostupná v EA Access už 9. marca/března ako trial na 10 hodín. Hra potom vychádza 16. marca na konzoly.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *