Microsoft predstavil nový Combat Tech Controller

Xbox Combat Tech Controller
Tohtoročná zbierka špeciálnych ovládačov sa rozrástla o ďalší kúsok. Microsoft oznámil rozšírenie svojej Tech série o ďalší – Combat Tech.

Combat Tech spadá do série „Tech“ controllerov, ktoré sa od tých klasických líšia pogumovaním na spodnej strane, prevzaté z Elite Controlleru. Diamantová textúra s laserovým gravírovaním sa nachádza aj vpredu na madlách ovládača. Teda tak, ako to je pri tejto sérii zvykom. Čo sa farby týka, Combat Tech ovládač sa nesie v duchu vojenskej zelenej, ktorá je dostupná cez Xbox Design Lab. Nejde teda o celkom exkluzívnu farbu.

Nový ovládač bude dostupný už 27. marca/března cez Microsoft Store a ďalších predajcov. Vo vybraných krajinách tiež bude Microsoft dodávať 14-denné členstvá Xbox Live Gold a Xbox Game Pass v balení ovládača. Ide teda o podobný bonus, aký sa hráčom podarí nájsť vo vnútri balenia limitovaného Sea of Thieves ovládača.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *