Tvorcovia ReCore chystajú dve nové hry

ReCore
Štúdio Armature, ktoré stojí za Xbox exkluzivitou ReCore, začína pracovať na dvojici hier.

Armature začalo v uplynulom období naberať nových pracovníkov na vývoj dvoch úplne nových značiek, pričom jedna má byť vyvíjaná pre konzoly, zatiaľ čo druhá pracuje na VR projekte. Špeciálne kvôli týmto hrám štúdio hľadá herných dizajnérov, grafických, gameplayových a všeobecných programátorov. Jedná sa samozrejme o pracovné pozície v USA, presnejšie v Texase, kde tiež prebiehal vývoj iných projektov.

Medzi posledné dva projekty štúdia patrí exkluzivita ReCore pre Xbox One, ktorá, aj napriek problémovému launchu, mala niečo do seba a vďaka Definitive Edition updatu si prišla aj na hromadu zmien, ktoré hru dotiahli do konca – aj po stránke príbehu. To je tiež dôvod, prečo ReCore zrjeme nebude mať pokračovanie. Neskôr tiež štúdio pracovalo na PS4 exkluzivite, ktorá ale zanikla po 7 mesiacoch. Jednalo sa o vesmírnu online strieľačku Dead Star. Je teda otázne, či ďalší projekt štúdia poputuje exkluzívne na Xbox, exkluzívne na PS4, exkluzívne na Switch alebo pôjde o multiplatformovku.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár