ReCore má zberateľskú edíciu, o ktorej ste zrejme nevedeli

ReCore

ReCore je launch titulom pre platformu Xbox Play Anywhere. K jej vydaniu dôjde 13. septembra/září, kedy si ju podľa svojho uváženia môžete kúpiť buď na disku alebo digitálne. Lenže vedeli ste, že hra dostala zberateľskú edíciu?

Ukážka takejto zberateľskej edície bola predvedená na Gamescome, ale vyzerá to, že dostupná bude len vo vybraných kútoch sveta. Aspoň teda u nás som nenašiel žiaden e-shop, ktorý by ponúkal túto edíciu. Anyway, ReCore sa dá v základnej diskovej verzii pre Xbox One objednať v e-shopoch za 34,99€, čo je príjemná cena. Nedostanete však prístup k Windows 10 verzii, tú si musíte potom kúpiť zvlášť. Alebo si jednoducho za 39,99€ kúpite v Xbox Store hru pre Xbox/Windows. Je to len na vás. No ale aby som neodbáčal od témy, pozrime sa na obsah ReCore Collector’s Edition:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *