Halo 5 Forge – HW požiadavky

Halo 5 Forge Editor

Halo 5 vstúpilo na PC veľmi osobitým spôsobom. Kým u iných hier dostaneme Play Anywhere program, tu je to len Forge editor máp. Teda editor, s ktorým si môžete vytvárať vlastné multiplayerové mapy v reálnom čase a v grafike samotnej hry, takže viete, ako to zhruba bude vyzerať.

Halo 5 Forge má preto vyššie hardvérové požiadavky oproti klasickým mapeditorom. Ak neveríte, potom vás o tom zrejme presvedčí nasledujúca tabuľka, v ktorej 343 Industries odhaľujú oficiálne požiadavky. Príjemným potešením je, že už tu nie sú len Low a Recommended Specs, ale jednoducho vidíte, aké rozlíšenie a plynulosť si pod daným hardvérom vychutnáte. No dobre, tak teda minimum je výnimkou, tam sa rozlíšenie neuvádza. Čo som ale ja osobne moc nepochopil je, prečo pos**ný editor máp chce 40GB miesta na disku. Aj keď vlastne, mapy môžete rovno testovať solo alebo online, takže v podstate mi tie požiadavky dávajú zmysel.

Vyžaduje sa ale Windows 10 Anniversary Update, teda najnovšia veľká aktualizácia, ktorá dorazila na PC aj Xbox One.

Halo 5 Forge Hardware Requirements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *